HAKKIMIZDA

Neta Reklam 2006 yılında mimari yönlendirme ve iç mekan display ürünlerinin imalatını ve montajını yapmak amacıyla kuruldu. Kurulduğundan bu yana çeşitli okul, hastane, alışveriş merkezi, otel, kamu binaları ile birçok binanın yönlendirme ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Neta Reklam olarak şimdiye kadar uzmanlık alanımız olan yönlendirme sistemlerinde müşterilerimize çok çeşitli seçenekler sunduk. Bu ürünlerin üretilmesi için gerekli tüm teknolojik makineleri bünyemize kattık. Gelişen ihtiyaçları takip ederek meslektaşlarımıza da hizmet verip atölyelerimizde yeni ürünler üretmeye devam ediyoruz. Kurumsal binalarda proje aşamasından montaj aşamasına kadar müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Okul, hastane, kurumsal ve kamu binaları, fabrikalar, alışveriş merkezleri ve diğer iş yerlerinin dış ve iç mekan yönlendirme tabelası ihtiyaçlarını tespit edip projelendirerek imalat ve montajını yapmak. Firmaların katılacakları fuar öncesi tanıtım malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve karşılamak.

Galeri